Časté dotazy

Párty stany

Party stan je typ přenosného a mobilního zastřešení. Které poskytuje ochranu před povětrnostními podmínkami, ale také pomáhá vymezit prostor pro konání různých akcí.

Party stan můžete využít na rodinné oslavy, firemní večírky, festivalové zázemí, výstavy a propagace, a tak dále. Jejich využití je prakticky neomezené, avšak musí se jednat o soukromé účely, pronájem pro komerční účely není vhodný.

Konstrukce našich stanů sestává z ocelového rámu z pozinkovaných trubek K opláštění využíváme plachty z PVC 500g/m², které máme k dispozici v bílém provedení. 

U klasických plachet nabízíme bílé řešení. 

Párty stany v naší nabídce jsou odolné vůči povětrnostním vlivům, pokud jsou dobře ukotveny. Zároveň jsou všechny naše stany z nepromokavých materiálů.

K samotným party stanů nabízíme také různé možnosti vytápění. Co se týče teplého počasí, díky odnímatelným stěnám ve stanu dochází k přirozené cirkulaci vzduchu.

V období hlavní sezóny (duben – květen, září – říjen) doporučujeme zapůjčení komunikovat skutečně co nejdříve. Jinak se může stát, že bude naše kapacita vyčerpána.

Ano, velkým i malým klientům poskytujeme bezplatnou konzultaci, při které společně vybereme ten nejlepší party stan přesně na míru povaze a rozsahu vaší akce.

Přesné určení velikosti stanu podle zadané kapacity se vždy odvíjí od povahy akce a vybavení stanu. Pokud se jedná o stan s podiem, kde bude probíhat například koncert, bude 100 lidí potřebovat méně prostoru, zatímco například u svateb, kde má každý host své místo k sezení je potřebný prostor mnohem větší. V případě takové akce Vám můžeme zajistit 2 stany o velikosti 5×10 m, které postavíme vedle sebe a propojíme vnitřním okapem. 

Záleží na umístění stanu. Na soukromém pozemku není povolení třeba, naopak na veřejných prostranstvích je samozřejmostí. Pokud plánujete akci, kde bude party stan na veřejném prostranství, doporučujeme vám začít vyřizovat povolení s dostatečným předstihem, protože jeho vyřízení může trvat i měsíc a bez něj není možné stan postavit.

Ano, je možné objednat si dopravu párty stanu s montáží nebo i bez montáže. 

Výsledná cena dopravy závisí na konkrétních požadavcích (vzdálenost).

Vzhledem ke konstrukční náročnosti je lepší si stan pronajmout včetně montáže. Pokud jste technicky zdatní můžete si stan pronajmout i bez montáže, v takovém případě Vám při vyzvednutí nebo dovozu párty stanu předáme montážní postup. 

Stan můžeme sami dopravit na místo určení, sestavit jej a po skončení akce party stan složit a odvést si jej. Cenu dopravy a montáže naleznete v platném ceníku.

Orientačně můžeme říci, že montáž párty stanu trvá 3-4 hodiny ve 4 lidech.

Stan je možno postavit na travnatém či pevném (beton, dlažba, asfalt) povrchu. 

Stan určitě vyžaduje dodatečné kotvení v podobě železných kolíků a upínacích pásů s račnami. Takové kotvení však vyžaduje povrch, který umožňuje zatlučení kolíků. V případě postavení stanu na pevném povrchu používáme pro ukotvení betonové kostky.

Ano, v nabídce máme světelné řetězy.

Běžné čištění materiálu máte v ceně, v případě značného ušpinění Vám bude účtována poměrná cena.

Skákací hrady

Při pronájmu skákacího hradu na víkend probíhá vyzvednutí v sobotu v čase od 7:00 do 10:00 hod a vrácení probíhá v neděli v čase od 18:00 do 20:00 hod. Lze také dohodnout individuální časy předání, např. v pátek večer, případně v pondělí ráno. 

Ano, atrakci od nás obdržíte v prostorné přepravní tašce společně s fukarem (230 V, 600 W), podložkou a kotvícími kolíky. Celé balení bez potíží umístíte do kufru vašeho auta.  

Ano, instalace skákacího hradu je velmi jednoduchá a zvládne jej postavit jedna dospělá osoba. Postup je snadný – vytáhnete skákací hrad z přepravní tašky, rozložíte jej na podkladovou fólii a na ni roztáhnete hrad. Následně připojíte fukar na elektřinu, připevníte fukar pomocí kolíků k zemi a nasadíte konec hradu tzv. „rukáv“ na vstup fukaru, obmotáte jej páskou na suchý zip a je hotovo. Nyní můžete zapnout fukar a hrad se během minuty nafoukne. Následně je potřeba připevnit hrad pomocí kolíků k zemi. 

Pokyny pro instalaci, provoz a složení skákacího hradu jsou součástí balení.

https://www.youtube.com/watch?v=JGVuBv_3Rqc

Pro objednání skákacího hradu můžete použít náš nezávazný poptávkový formulář. 

V případě použití našeho nezávazného poptávkového formuláře Vás budeme co nejdříve kontaktovat ohledně Vašich požadavků na pronájem atrakcí a zodpovíme Vaše případné dotazy a domluvíme si termín předání. Další možností je využít telefonický či e-mailový kontakt. Případně nás naleznete na instagramu a facebooku, kde nám také můžete napsat zprávu. 

Při předání skákacího hradu s Vámi sepíšeme jednoduchou Smlouvu o pronájmu, požádáme Vás o předložení průkazu totožnosti, či jiného dokladu a složení vratné kauce.  Pokud za Vás vyzvedává hrad někdo jiný, musí být i ve smlouvě uvedeny právě údaje toho, kdo hrad vyzvedává. Nelze do smlouvy uvést údaje někoho jiného, kdo není přítomen při předání hradu.

Ano, při předání skákacího hradu budete požádáni o složení vratné kauce 3 000 Kč. Kauce Vám bude vrácena po kontrole hradu při jeho vrácení. 

Propíchnutí hradu je v podstatě neproveditelné, pokud dodržujete pravidla o používání atrakce jako je vstup bez bot, bez kovových ozdob na oblečení a ostrých předmětů. Avšak dějí se různé náhody a my jsme na ně připraveni. V případě malého propíchnutí hrad normálně funguje dál, protože fukar je velmi výkonný. Přesto je nutné nás kontaktovat a tuto informaci nám sdělit.

V případě velkého poškození hradu nás prosím ihned kontaktujte a problém vyřešíme spolu.

Pokud začne pršet je nutné ihned kompresor, který je zapojen do elektrického napájení, odpojit a schovat na suché místo, a to z důvodu nebezpečí úrazu elektrickým proudem. Hrad je také nutno co nejrychleji schovat nebo zakrýt, aby nezmokl. Pokud už Vám hrad zmokne, je potřeba jej nechat uschnout. Jen suchý hrad můžete sbalit do přepravní tašky. Pokud Vám hrad nestihne uschnout do doby vrácení, prosím kontaktujte nás a domluvíme se individuálně.       

Na atrakci je povolen vstup bez bot, bez jídla a pití. Pokud se vám ale náhodou stane, že hrad zašpiníte, stačí omytí jen čistou vodou bez saponátu. Vždy používejte pod hrad podkladovou plachtu, abyste zamezili jeho znečištění.

Složení skákacího hradu je také velmi snadné a jednoduché. Zabere Vám to pár minut času. Po vypnutí kompresoru se hrad sám během minuty vyfoukne. Pak ho stačí odkolíkovat, sbalit a umístit do přepravní tašky. Vždy sbalte jen suchý a čistý hrad.  Podkladovou plachtu prosím otřete do sucha.

Atrakci máte zapůjčenou Vy, a proto Vy jste plně odpovědní za případné nehody, úrazy a jiné. Nikdy byste neměli nechat děti na skákacím hradu bez dozoru. Dodržujte bezpečnost, nepřekračujte počet dětí na atrakci a nikdy nenechávejte děti bez dozoru. Součástí smlouvy jsou závazné instrukce pro chování na hradu a je potřeba tato pravidla dodržovat, aby nedošlo k úrazu, poškození hradu apod.

Ano, skákací hrad má veškeré potřebné evropské atesty.

V případě, kdy nám hrad nestihnete vrátit včas Vám bude účtováno nájemné za další den dle ceníku. V případě vrácení znečištěného, mokrého, poškozeného nebo neúplného skákacího hradu účtujeme si poplatek za vyčištění, či uvedení do původního stanu. 

V případě takových situací nás prosím vždy kontaktujte, máme lidský přístup a pochopení – vše je vždy o domluvě. Do dnešního dne jsme zatím žádný problém řešit nemuseli a věříme, že se to nestane ani Vám. 

Ano, všechny slevy naleznete u ceníku.

Atrakce nejsou určeny ke komerčním účelům, proto nemůžete použít atrakci při kulturní akci a vybírat vstupné. Skákací hrady jsou určeny pro soukromé oslavy, párty či firemní akce. 

Ano, u některých skákacích hradů jsou součástí pronájmu i plastové balónky. 

Při průměrné spotřebě 500 W Vás vyjde jedna hodina provozu přibližně na 2 Kč. Pokud bude skákací hrad nafouknut po dobu 10 hodin, bude Vás provoz stát přibližně 20 Kč. 

Nezávazná poptávka

Odesláním zprávy souhlasíte se zpracováním osobních údajů.