Skákací hrady pronájem a půjčovna

Pořádáte oslavu, zahradní párty nebo svatbu a hledáte zábavu pro děti či dospělé? Skákací hrad na zahradu je tou nejlepší volbou, kdy neuděláte chybu, naopak své hosty příjemně překvapíte! Nafukovací skákací hrad potěší každé dítě a z naší nabídky skákacích hradů HAPPY HOP si vybere úplně každý. 

Skákací hrad na doma se velmi snadno instaluje a nafouknutí trvá jen 60-120 sekund. Skákací hrady jsou vyrobeny z pevného PVC materiálu s laminací a vrstveného nylonu. Veškeré příslušenství skákacího hradu je uloženo v jedné přepravní tašce a příprava trvá pouze několik málo minut. 

Instalace skákacího hradu je skutečně velmi jednoduchá a pro provoz skákacího hradu potřebujete jen dostatečně velkou a rovnou plochu a přívod el. energie pro připojení fukaru. Pokyny pro instalaci a provoz skákacího hradu jsou součástí balení.

Párty Beskydy je půjčovna skákacích hradů. Skákací hrady pronájem a další párty vybavení z půjčovny PÁRTY BESKYDY: párty stanů, pivních setů a dalšího párty vybavení.

Malý skákací hrad i velký skákací hrad najdete v naší nabídce!

Pro sezónu 2023 vám nabízíme pronájem úplně nových skákacích hradů, proto neváhejte a zarezervujte si svůj termín ještě dnes. 

Pronájem skákacích hradů v Ostravě a celém Moravskoslezském, Olomouckém, Zlínském a Jihomoravském kraji.

Naše nabídka SKÁKACÍCH HRADŮ